Servis vozů - Hyundai Říčany

Kvalitní servis je jeden z nejdůležitějších kamínků v mozaice spokojenosti zákazníka. Můžeme o něm mluvit pouze tehdy, pokud má zákazník jistotu, že jeho vůz je v rukou zkušených a odborně vyškolených pracovníků, kteří mají k dispozici špičkovou servisní techniku a ovládají nejmodernější technologické postupy. Samozřejmostí pak musí být také propracovaný systém kontroly kvality práce a používání originálních náhradních dílů.

 

Svým klientům nabízíme mechanickou dílnu s nejmodernější servisní technologií na ploše větší než 1000m2. Součástí této dílny je vlastní klempírna a lakovna, která využívá technologii SAICOzero. Tato technologie lakování výrazně snižuje dopad na životní prostředí a zajišťuje nejvyšší možnou povrchovou úpravu lakovaných předmětů. Součástí servisních služeb je mycí centrum, které nabízí tři oddělené boxy na ruční mytí.


V rámci služeb zákazníkům nabízíme kontrolu geometrie náprav od firmy Hunter, která dokáže Váš vůz zkontrolovat během jediné minuty. Náš pneuservis Vám dokáže přezout pneumatiky až do velikosti 24", poradíme si i s pneumatikami RUN-FLAT. Nabízíme i uskladnění pneumatik.
Pro naše zákazníky nabízíme i kompletní ošetření a ochranu vozu nanotechnologie Pikatec. Náš servis si poradí i s opravou vozidel poškozených krupobitím. Spolupracujeme se smluvními partnery pojišťoven Uniqa, Allianz, Generali a Česká pojišťovna. Zajišťujeme servis vozů i jiných značek. Disponujeme servisním standardem pro modely Genesis a Ioniq.

Objednávka servisu

Objednejte se na servis ZDE, na telefonním čísle +420 601 313 663. nebo e-mailem servis@lennermotors.cz.

Servisní příjem : Po - Pá 7:00 - 19:00, So 8:00 - 13:00

Objednávka náhradních dílů

Objednejte si náhradní díly ZDE, na telefonním čísle +420 601 313 671. nebo e-mailem sklad@lennermotors.cz.

Ceník prací

Mechanická  Klempířská  Lakýrnická 
cena bez DPH cena včetně DPH cena bez DPH cena včetně DPH
Všechny modely Hyundai 1 095 Kč 1 325 Kč 1 295 Kč 1 567 Kč
Jiné značky 955 Kč 1 204 Kč 1 295 Kč 1 567 Kč

Ceník je platný od 1.1.2019

Podívejte se na náš nejmodernější servis vozů Hyundai v Říčanech.

Servis vozů Hyundai - Lenner motors

Mycí centrum Hyundai v Říčanech.

Servis vozů Hyundai - Lenner motors

Lakovna vozů od Saico zero. Hyundai Říčany - Lenner Motors.

Lakovna vozů - Lenner Motors