Vyberte model vozu

Vedení společnosti

Jiří Lenner

Jednatel společnosti

E:jiri.lenner@lennermotors.cz 

 

Marketing/administrativa

Miroslava Sinkulová

Hlavní účetní

M:+420 777 723 076

E:miroslava.sinkulova@lennermotors.cz

Petra Klímová

Asistentka/účetní

M:+420 601 313 684

E:petra.klimova@lennermotors.cz

Eva Skládaná

Fakturantka

M:+420 601 313 684

E:eva.skladana@lennermotors.cz

Kateřina Štrynclová

Asistentka/recepce

M:+420 601 313 661

E:katerina.strynclova@lennermotors.cz

Denisa Pospíšilová

Marketing manager

M:+420 601 313 674

E:denisa.pospisilova@lennermotors.cz

Ing. Tereza Matoušková

Asistentka/recepce

M:+420 601 313 684

E:tereza.matouskova@lennermotors.cz

Prodej nových vozů

Milan Bellinger

Vedoucí prodeje

M:+420 601 313 677

E:milan.bellinger@lennermotors.cz

Soňa Dufková Heřmánková

Fleet Manager

M:+420 601 313 664

E:sona.hermankova@lennermotors.cz

Ing. Jan Srnka

Fleet Manager

M:+420 724 596 409

E:jan.srnka@lennermotors.cz

David Vycpálek

Prodejce nových vozů

M:+420 601 313 680

E:david.vycpalek@lennermotors.cz

Josef Brummer

Prodejce nových vozů

M:+420 601 313 673

E:josef.brummer@lennermotors.cz

Bc. Iveta Kosmatová

Asistentka prodeje

M:+420 601 313 681

E:iveta.kosmatova@lennermotors.cz

Prodej zánovních vozů

Jiří Lněnička

Vedoucí prodeje zánovních vozů

M:+420 601 313 662

E:jiri.lnenicka@lennermotors.cz

Jaroslav Doubrava

Prodejce zánovních vozů

M:+420 601 313 687

E:jaroslav.doubrava@lennermotors.cz

Lukáš Lener

Prodejce zánovních vozů

M:+420 601 308 295

E:lukas.lener@lennermotors.cz

Servis

Ing. Viktor Lér MBA.

Vedoucí servisu

M:+420 601 313 666

E:viktor.ler@lennermotors.cz

Jaroslav Matoušek

Přijímací technik/autonehody

M:+420 601 313 667

E:jaroslav.matousek@lennermotors.cz

Martin Bambas

Přijímací technik

M:+420 601 313 670

E:martin.bambas@lennermotors.cz

Jan Galambica

Přijímací technik/Vedoucí mycího centra

M:+420 601 313 665

E:jan.galambica@lennermotors.cz

E:mycicentrum@lennermotors.cz

Martin Lízner

Přijímací technik/autonehody

M:+420 601 313 668

E:martin.lizner@lennermotors.cz

Tomáš Zajíček

Přijímací technik

M:+420 601 313 676

E:tomas.zajicek@lennermotors.cz

Sklad

Vladimír Kafka

Vedoucí skladu/garanční technik

M:+420 601 313 669

E:vladimir.kafka@lennermotors.cz

Nikola Majerová

Prodejce náhradních dílů

M:+420 601 313 660

E:nikola.majerova@lennermotors.cz

Artur Sakal

Prodejce náhradních dílů

M:+420 601 313 678

E:artur.sakal@lennermotors.cz

Autolakovna

Jan Henc

Vedoucí lakovny

M:+420 601 308 281

E:jan.henc@lennermotors.cz

Menu